РЕнтгенодіагностичне відділення

5 поверховий корпус (1 поверх)
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock

Рентген діагностичне відділення оснащене сучасним комп’ютерним томографом, цифровою рентген апаратурою та укомплектований висококваліфікованими лікарями

Про відділення

Рентгенодіагностичні кабінети ургентного хірургічного відділення та приймально-діагностичного відділення педіатричного профілю, оснащені рентгенодіагностичними комплексами загального призначення Camargue та системою цифрової рентгеноскопії та-графії Opera T30CS, що мають високу роздільну здатність та високу якість знімків. Завдяки наявній скопічній системі є змога виконувати дослідження шлунково-кишкового тракту (лише в умовах нашої лікарні на території міста та області), що відіграє суттєву роль в лікуванні більшості вроджених вад ШКТ .Даний апарат об'єднує три робочих місця в одному апараті. Поворотний діагностичний стіл-штатив може зміщатися в декількох напрямках, даючи можливість виконувати різноманітні рентгеноскопічні та рентгенографічні дослідження, включаючи рентгензнімки в косих проекціях, томографії та латерографії. Дуже важливо, що за допомогою цього апарата можна робити знімки важко хворим пацієнтам на каталці. Такий комплекс дозволив кардинально покращити якість рентгенологічних обстежень в лікарні та водночас значно зменшити променеве навантаження на пацієнтів і персонал.
Наше відділення забезпечено палатними апаратами та С-подібними апаратами, що дають змогу візуалізувати необхідну ділянку тіла на місці (в палатах, операційних).
Кабінет спіральної комп'ютерної томографії, оснащений медичним спіральним рентгенівським комп'ютерним томографом Insitum 32. Комп’ютерний томограф має найнижче променеве навантаження на пацієнта з існуючих аналогів завдяки застосуванню сучасних технологій. Також даний апарат оснащений автоматизованим інжектором для введення контрастної речовини. Необхідною складовою є наявність системи віддаленого доступу до архіву, що дає змогу вчасно консультуватись з лікарями інших профільних закладів України.
Запас барія та витримка норм його приготування (“барієва кухня”), рентгенівський архів та окремі приміщення для зберігання витратних матеріалів. Відділення відповідає санітарно-гігієнічним вимогам щодо облаштування кабінетів та експлуатації рентгенівських апаратів, проведення рентгенологічних процедур та має ліцензію, видану північною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Державного Комітету ядерного регулювання України на здійснення рентгенологічних досліджень.
Рентгенодіагностичні кабінети ургентного хірургічного відділення та приймально-діагностичного відділення педіатричного профілю, оснащені рентгенодіагностичними комплексами загального призначення Camargue та системою цифрової рентгеноскопії та-графії Opera T30CS, що мають високу роздільну здатність та високу якість знімків. Завдяки наявній скопічній системі є змога виконувати дослідження шлунково-кишкового тракту (лише в умовах нашої лікарні на території міста та області), що відіграє суттєву роль в лікуванні більшості вроджених вад ШКТ .Даний апарат об'єднує три робочих місця в одному апараті. Поворотний діагностичний стіл-штатив може зміщатися в декількох напрямках, даючи можливість виконувати різноманітні
рентгеноскопічні та рентгенографічні дослідження, включаючи рентгензнімки в косих проекціях, томографії та латерографії. Дуже важливо, що за допомогою цього апарата можна робити знімки важко хворим пацієнтам на каталці. Такий комплекс дозволив кардинально покращити якість рентгенологічних обстежень в лікарні та водночас значно зменшити променеве навантаження на пацієнтів і персонал.
Кабінет спіральної комп'ютерної томографії, оснащений медичним спіральним рентгенівським комп'ютерним томографом Insitum 32. Комп’ютерний томограф має найнижче променеве навантаження на пацієнта з існуючих аналогів завдяки застосуванню сучасних технологій. Також даний апарат оснащений автоматизованим
інжектором для введення контрастної речовини. Необхідною складовою є наявність системи віддаленого доступу до архіву, що дає змогу вчасно консультуватись з лікарями інших профільних закладів України.

Лікарі відділення

Дибчинська Наталія Андріївна

Завідувач відділення
Досвід роботи 7 років
Лікар спеціаліст

Казінов Володимир Васильович

Лікар рентгенолог
Досвід роботи 42 роки
Вища категорія

Чернишов Володимир Миколайович

Лікар рентгенолог
Досвід роботи 52 роки
Вища категорія
Лікар рентгенолог
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock
вул, Академіка Воробйова,3
Відділення: +38 (048) 705-53-48
КНП"ООДКЛ"ООР" Усі права захишено
Made on
Tilda