https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock

Кардіоревматологічне відділення

9 поверховий корпус (5 поверх)

У відділенні надається спеціалізована допомога дітям з кардіоревматологічними захворюваннями, такими, як вроджені та набуті вади

Про відділення

Лікар дитячий кардіоревматолог Михайлова Тетяна Миколаївна, вища категорія, працює у відділенні з 2007 року, стаж роботи за фахом 15 років, надає допомогу дітям кардіоревматологічного профілю, як в умовах стаціонару, так і в консультативній поліклініці ООДКЛ. Додатково займається проведенням Холтерівського моніторингу ЕКГ та артеріального тиску у дітей.
У відділенні використовуються сучасні методи лікування та діагностики, є змога проведення Холтерівського моніторингу ЕКГ та АТ, є досвід застосування імунобіологічної терапії
У відділення надається спеціалізована допомога дітям з кардіоревматологічними захворюваннями, такими, як вроджені та набуті вади (в т.ч. внаслідок гострої ревматичної лихоманки) серця, кардіоміопатії (дилятаційна, рестриктивна, гіпертрофічна, некомпактний міокард), кардити, порушення серцевого ритму та провідності, пролапси клапанів, дифузні захворювання сполучної тканини (ЮІА, СЧВ, ідіопатичний дерматоміозит, склеродермія, синдром Шарпа, системні васкуліти, АФС), хвороба Рейно, артеріальні гіпертензії, вегето-судинні дистонії, реактивні артрити та ін..
Зав. відділенням, головний позаштатний спеціаліст Департаменту з питань дитячої кардіоревматології з 2000 року, Баязітова Марія Дем`янівна, вища категорія, стаж роботи за фахом 34 роки. Очолює відділення з 1997 року (з моменту його заснування та після закінчення клінічної ординатури). Член Асоціації педіатрів Одеської області, член Асоціацій дитячих кардіологів та дитячих ревматологів України. Неодноразово відмічена нагородами, грамотами та відзнаками за досягнення в роботі: грамоти в ООДКЛ в 2001, 2005, 2010, 2019, 2022 роках; грамоти Департаменту охорони здоров'я ООДА в 2004, 2014 роках, грамота МОЗ України в 2004 р, грамота, відзнака та подарунок від Одеської обласної Ради в червні 2022 року.

Лікарі відділення

Михайлова Тетяна Миколаївна

Лікар-кардіоревматолог дитячий
Досвід роботи 15 років
Вища категорія

Баязітова Марія Дем`янівна

Лікар-кардіоревматолог дитячий
Досвід роботи 34 роки
Завідувач відділення
Вища категорія

Вакарук Марина Григорівна

Лікар-кардіоревматолог дитячий
Вища категорія
Досвід роботи 23 роки
Найчастіші питання
Ми зможемо відповісти Вам на такі питання:
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock
вул, Академіка Воробйова, 3
Відділення: +38 (048) 705-53-31
КНП"ООДКЛ"ООР" Усі права захишено
Made on
Tilda