Відділення гематології

5 поверховий корпус (5 поверх)
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock

Відділення є єдиним структурним підрозділом в Одеській області, яке має можливість та технічну спроможність проводити лікування хворих дітей з онкологічною та онкогематологічною патологією

Про відділення

Відділення проводить діагностичні обстеження та лікування хворих з народження до 18 років із захворюваннями крові та кровотворних органів, а також онкологічними захворюваннями.
Щороку у відділенні проходить лікування понад 500 дітей з різноманітними нозологіями - від звичайної залізодефіцитної анемії до рідкісних та надзвичайно складних патологій.
Наявність у лікарні спеціалістів багатьох профілів допомагає своєчасно та оперативно проводити діагностику у складних випадках, а вразі необхідності долучати до консультативної роботи провідних спеціалістів України.
Щорічно в Одеської області діагностують біля 80 нових випадків онкологічних захворювань у дітей, що стає можливим завдяки тісній співпраці лікарів гематологів та онкологів з цитологічною лабораторією, відділенням променевої діагностики, досконалою спеціалізованою хірургічною службою лікарні та найбільш досвідченими гістологічними лабораторіями України.
При плануванні лікування ми керуємось затвердженими протоколами та рекомендаціями провідних спілок дитячих гематологів та онкологів України та світу.

Переваги обслуговування

Відділення має необхідне обладнання для підготовку хіміотерапевтичних препаратів до застосування, а наявність достатнього парку лінеоматів та супутнього обладнання забезпечує адекватне та зручне проведення блоків хіміотерапії.
Відділення має можливість оперативно поповнювати запаси компонентів крові завдяки наявності у штаті лікарні відділення трансфузіології, та забезпечене обладнанням для зберігання препаратів крові, що є вкрай необхідним для супроводу хворих під час проведення хіміотерапії.
Крім того ми маємо можливість проводити діагностичні маніпуляції та дослідження, такі як: стернальна пункція, люмбальна пункція, цитологічні дослідження кісткового мозку, дослідження ліквору з використанням цитологічної центрифуги "Cytospin-4" для виявлення злоякісних клітин, трепанбіопсія кісткового мозку для гістологічного дослідження, обслуговування порт-систем для венозного доступу, добовий моніторинг стану хворого та інші.
1
2
3

Лікарі відділення

Молодець Наталія Віталіївна

Лікар-гематолог дитячий
Завідувач підрозділу
Вища категорія

Коливай Ольга Олександрівна

Вища категорія
Лікар-гематолог дитячий
Досвід роботи 32 роки

Зиль Микола Іванович

Вища категорія
Досвід роботи 50 років
Досвід роботи 27 років
Лікар-гематолог дитячий

Касьянов Вадим Олегович

Перша категорія
Лікар-гематолог дитячий
Досвід роботи 16 років
Найчастіші питання
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock
вул, Академіка Воробйова, 3
Відділення: +38 (048) 715-08-53
КНП"ООДКЛ"ООР" Усі права захишено
Made on
Tilda