Медичної, фізичної реабілітаційної допомоги

5 поверховий корпус (4 поверх)
https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock

Діагностична та лікувальна база відділення дозволяє в повному обсязі надавати допомогу пацієнтам з різними важкими клінічними проявами ураження нервовоїсистеми та захворювань опорно рухового апарату у дітей різного віку

Про відділення

Відділення медичної, фізичної реабілітаційної допомоги та неврології надає високоспеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню з важкими клінічними проявами неврологічних захворювань та захворювань периферійної нервової системи у дітей віком від 1 місяця до 18 років, які не корегуються методами лікування в амбулаторних умовах, на засадах досягнень сучасної науки згідно протоколів надання медичної допомоги. В складних випадках проводиться диференціальна діагностика з встановленя діагнозу. У відділенні забезпечується індівідуальний підхід до кожного маленького пацієнта з застосуванням комплексних методів лікування та реабілітації дітей з ураженням нервової системи, порушенням функцій опорно-рухового апарату.
У відділинні процують висококфаліфіковані, досвідчені спеціалісти: неврологи, реабілітолог, фізичний терапевт, єрготерапевт, психолог, логопед, дитячий псіхіатр, офтольмолог та ортопед-травматолог. У відділенні проводиться: масаж, ЛФК, єрготерапія, сенсорна інтеграція, магнітотерапія, рефлексотеапія, лазеро-терапія, бутулино терапія, застосовується методика Монтессорі надається психологічна підтримка хворому та родині
Відділення розраховане на 40 стаціонарних ліжок, з яких 10 ліжок для лікування дітей з неврологічною патологією та 30 ліжок для дітей які отримують реабілітаційну допомогу.
У відділенні забезпечується індівідуальний підхід до кожного маленького пацієнта з застосуванням комплексних методів лікування та реабілітації дітей з ураженням нервової системи, порушенням функцій опорно-рухового апарату.
Відділення медичної, фізичної реабілітаційної допомоги та неврології надає високоспеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню з важкими клінічними проявами неврологічних захворювань та захворювань периферійної нервової системи у дітей віком від 1 місяця до 18 років, які не корегуються методами лікування в амбулаторних умовах, на засадах досягнень сучасної науки згідно протоколів надання медичної допомоги. В складних випадках проводиться диференціальна діагностика з встановленя діагнозу.
Патологія, в якій спеціалізується відділення:
дитячий церебральний параліч;
епілепсія та епілептичні синдроми;
наслідки інфекційних, травматичних та інших уражень нервової системи;
наслідки перинатальних уражень нервової системи;
вроджені вади розвитку нервової системи;
спадково-дегенеративні захворювання нервової системи та опорно-рухового апарату;
затримка темпів психомовного розвитку;
сколіотична хвороба;
кіфози різного генезу;
ювенільні остеохондрози;
наслідки травм хребта;
коксартрози;
захворювання стоп;
деформації кінцівок різного генезу;
посттравматичне відновлення;
наслідки травм верхніх та нижніх кінцівок;
артрити.

Послуги

Лікарі відділення

Павленко Тетяна Сергіївна

Фізичний терапевт дитячий
Досвід роботи 6 років
Лікар спеціаліст

Виходченко Лариса Олександрівна

Завідувач відділенням
Досвід роботи 32 роки
Лікар невролог дитячий

Зуева Ксенія Валеріївна

Лікар невролог дитячий
Досвід роботи 10 років
Лікар спеціаліст
Лікар невролог дитячий
Досвід роботи 47 років
Вища категорія
Вища категорія

Семенова Олена Юріївна

Досвід роботи 22 роки
Перша категорія
Практичний психолог

Волошановська Надія Анатоліївна

https://romanyu.ru/effekt-ssylki-zeroblock
вул, Академіка Воробйова, 3
Відділення: +38 (048) 705-53-36
КНП"ООДКЛ"ООР" Усі права захишено
Made on
Tilda